Wiosna to czas metamorfoz, również tych wnętrzarskich. Po długiej zimie, wiele osób ma ochotę na zmiany i wprowadzenie do swojego otoczenia pozytywnej energii kojarzącej się z cieplejszą porą roku. Czasem niewielka modyfikacja może całkowicie odmienić przestrzeń. Jak ją zaplanować? Sprawdźcie, jak robią to ekspertki.
Czytaj więcej...
Gdy nadchodzą cieplejsze dni, wiele osób otwiera okna i marzy, by wypełnić swoją przestrzeń świeżym powietrzem. Otwarte okno pozwala dotlenić się, co pozytywnie wpływa na samopoczucie. Ponadto reguluje wilgotność w pomieszczeniu, usuwa nieprzyjemne zapachy i odświeża wnętrze. Na samą myśl o otwartym na oścież oknie, wiele osób widzi jednak chmarę owadów we wnętrzu. To skojarzenie zniknie wraz z zamontowaniem moskitiery Monumo!
Czytaj więcej...
Często staramy się zwrócić Waszą uwagę na aspekty, które warto wziąć pod uwagę wybierając osłony okienne. Sama funkcjonalność osłon i ich wygląd nie wystarczą. By dobrać odpowiednie osłony, dobrze przeanalizować umiejscowienie okien pod kątem stron świata, na które są skierowane. Może to w znacznym stopniu pomóc w poprawie komfortu termicznego, wpłynąć na wysokość rachunków czy samopoczucie.
Czytaj więcej...
Akant stawia na rozwiązania przyjazne dla środowiska. Trend bycia eko coraz częściej pojawia się w branży osłonowej, a rok 2021 w tym zakresie będzie rokiem przełomowym. Wszystko za sprawą coraz większej popularności screena Hema.
Czytaj więcej...
W ofercie Akant dostępnych jest kilkanaście systemów rolet wewnętrznych. Wybór odpowiedniego z pozoru może okazać się trudnym zadaniem, jednak poznając specyfikę poszczególnych propozycji, znalezienie optymalnego rozwiązania nie jest już tak skomplikowane.  
Czytaj więcej...