Chcesz odświeżyć swoje wnętrze na wiosnę? Weź udział w odcinku “Okiennych Inspiracji”! Pokaż się naszym widzom i otrzymaj nowoczesne osłony okienne. W zgłoszeniu należy zawrzeć: imię i nazwisko oraz miasto, z którego pochodzisz, kilka słów o sobie, zdjęcie okna, które potrzebuje nowych osłon okiennych. Na Twoje zgłoszenie czekamy do 29 lutego 2020 roku pod adresem mailowym okienneinspiracje@akant.com.pl. Odwiedź nasz kanała na Youtube: https://www.youtube.com/okienneinspiracje. Odpowiemy na wybrane zgłoszenia.
Czytaj więcej...
Polacy coraz więcej uwagi przykładają do wystroju swoich wnętrz. W mieszkaniach i domach widoczne są światowe trendy aranżacyjne i drogie sprzęty, co jest wyrazem zainteresowania Polaków tą dziedziną. Niestety zdarza się, że atrakcyjnie wyglądające nieruchomości zwracają również uwagę włamywaczy. Jak się okazuje – jest to coraz częstsze zjawisko.
Czytaj więcej...
Okres przedświąteczny w pełni! To nie tylko czas poszukiwania prezentów, porządków i planowania menu, ale także sezon świątecznych dekoracji. To one wprowadzają nas w przyjemny nastrój i umilają oczekiwania na Święta. Dziś zapraszamy Was na przegląd aranżacji świątecznych z osłonami Akant w tle.
Czytaj więcej...

Screen, a widok za oknem

Grudzień 02, 2019· w Osłony okienne
Screen to nowoczesna osłona zewnętrzna, której głównym zadaniem jest ochrona wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń. W odróżnieniu od dotychczas dostępnych na rynku rozwiązań osłonowych, mimo funkcji redukcji temperatury, nie zabiera całkowicie widoku na zewnątrz oraz dostępu do światła dziennego. Wszystko dzięki faktorowi otwarcia. Czym jest i jaki ma wpływ na działanie osłony? Zapraszamy do lektury!
Czytaj więcej...
Miniony tydzień w firmie Akant upłynął pod znakiem Akademii Akant. To nowy projekt edukacyjny skierowany do Partnerów biznesowych firmy. I edycja poświęcona była Screenowi Hema Zip i spotkała się z dużą aprobatą uczestników.
Czytaj więcej...