Czyszczenie screenów Hema

21 stycznia, 2022· w Screeny
Już za kilka tygodni, gdy śniegi stopnieją, nadejdzie czas wiosennych porządków. Wielu z nas zabierze się za mycie okien i porządkowanie przestrzeni tarasu. To idealny moment, by poświęcić też trochę czasu na zadbanie o osłony okienne. Podpowiadamy, w jaki sposób zabrać się za czyszczenie screenów.
Czytaj więcej...

Okna w świątecznej odsłonie

17 grudnia, 2021· w Okna
Święta coraz bliżej, więc przedświąteczne przygotowania w pełni. Porządki są obecnie gorącym tematem, który jednocześnie często jest obiektem prokrastynacji. Nie trzeba się go jednak bać! Dziś podpowiadamy, jak zająć się sprawą nam najbliższą, czyli oknami. Sprawdźcie!
Czytaj więcej...
Jak co roku o tej porze, Instytut Pantone wybrał kolor roku. Odcieniem roku 2022 będzie kolor Very Peri. Odcień fioletu wyznacza przyszłoroczne trendy i jednocześnie przekazuje wiążącą się z nim symbolikę.
Czytaj więcej...
Screen Hema zasłynął na rynku osłonowym, jako rewolucyjna osłona chroniąca wnętrza przed nadmiernym nagrzewaniem i naświetlaniem. Wariant Zip pozwala na więcej. Możliwości, jakie daje, pozwalają mu z powodzeniem zastępować inne typy osłon. Poznajcie 3 istotne cechy screena Hema Zip.
Czytaj więcej...
Światło dzienne znacząco wpływa na pracę ludzkiego organizmu - zarówno na zdrowie fizyczne, jak i psychiczne. Dostęp do niego, m.in. reguluje pracę układów w ciele, metabolizm czy wpływa na samopoczucie. Więcej na ten temat pisaliśmy w tekście “Światło dzienne dla zdrowia i samopoczucia”. Tym razem skupimy się na rozwiązaniach osłonowych, które dają nam dostęp do naturalnego źródła światła.
Czytaj więcej...