Rok 2020 nie należał do łatwych. Pandemia i wszystkie jej konsekwencje sprawiły, że wiele planów musiało zostać odroczonych na spokojniejszy czas. Spoglądając wstecz możemy jednak zauważyć, że mimo niesprzyjających okoliczności, był to rok intensywnej pracy, w którym wiele projektów udało się doprowadzić do końca. Zapraszamy Was na podsumowanie minionych 12 miesięcy.
Czytaj więcej...
Chcąc perfekcyjnie dopasowywać osłony okienne do Waszych potrzeb i gustów, bacznie śledzimy wszelkie trendy na rynku. Ważnym momentem jest dla nas ogłoszenie przez Pantone Color Institute koloru roku. Znamy już wybór na rok 2021. Sprawdźcie, które odcienie będą królować.
Czytaj więcej...
Dajemy Wam niepowtarzalną możliwość wzięcia udziału w jednym z odcinków Okiennych Inspiracji i otrzymania wymarzonych osłon okiennych. Właśnie ruszyła aukcja charytatywna, w której możesz wygrać zostanie bohaterem Okiennych Inspiracji. Całkowity dochód z aukcji przeznaczony zostanie na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.
Czytaj więcej...

Screen zmniejszy Twoje rachunki

27 listopada, 2020· w Screeny
Screeny dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii są osłonami wielofunkcyjnymi. Przyjazne są nie tylko dla środowiska, ale również dla naszych portfeli. Odpowiednio dobrany screen pozwala obniżyć koszty eksploatacyjne i gwarantuje pełen komfort swoim użytkownikom. Dowiedzcie się, jak to możliwe.
Czytaj więcej...

Rodzaje screenów

20 listopada, 2020· w Bez kategorii
Screen ma wiele zalet – doskonale chroni przed nagrzewaniem pomieszczeń zapewniając komfort termiczny we wnętrzu oraz ogranicza naświetlanie, które może utrudniać wykonywanie codziennych czynności. Ponadto zapewnia poczucie prywatności. Wśród screenów dostępne są różne systemy. Sprawdźcie, czym charakteryzuje się każdy z nich.
Czytaj więcej...