Przestrzeń na poddaszu ma niewątpliwy urok. Skosy ułatwiają zaaranżowanie przytulnej przestrzeni, a występujące często na poddaszach belki nadają całości wyjątkowego charakteru. Osłonięcie okien połaciowych dla wielu właścicieli mieszkań czy biur na poddaszu jest jednak dużym wyzwaniem. Poznanie dostępnych systemów i możliwości znacznie ułatwi wybór odpowiednich rozwiązań.
Czytaj więcej...
To, w jaki sposób urządzone jest miejsce pracy, w dużej mierze wpływa na naszą efektywność i samopoczucie. Dobrze zorganizowana przestrzeń biurowa sprzyja koncentracji, a odpowiednie zarządzanie światłem dziennym może mieć zbawienny wpływ na wzrok. Jak zatem połączyć to z kwestiami wizualnymi? Warto zainspirować się najlepszymi! Przedstawiamy najciekawsze biurowe aranżacje okienne.
Czytaj więcej...
Sposób sterowania żaluzjami drewnianymi w dużej mierze ma wpływ na zadowolenie z ich użytkowania. Osłony o dużych rozmiarach czy też takie, które często są podnoszone, warto wyposażyć w sterowanie elektryczne. W drugiej części tekstu dotyczącego sposobów sterowania żaluzjami drewnianymi, skupimy się właśnie na sterowaniu elektrycznym.
Czytaj więcej...
Sposób sterowania żaluzjami drewnianymi powinien zostać indywidualnie dopasowany do potrzeb Klienta. Szukając tańszego rozwiązania, wybór pada często na osłony sterowane ręcznie. Jakie możliwości dostępne są w tym zakresie? Poznajmy sposoby oferowane przez firmę Akant.
Czytaj więcej...

Trendy osłonowe 2020

29 kwietnia, 2020· w Osłony okienne
Rynek osłonowy tak samo, jak inne branże posiada swoje trendy, które dominują w danym okresie. Odnoszą się często do wyznawanych wartości i potrzeb społeczeństwa. Przyjrzeliśmy się branży osłonowej, by wyłonić dla Was trzy aktualne trendy.
Czytaj więcej...